Skleněné dveře, skleněné posuvné dveře, skleněné skládací dveře, skleněné sprchové kouty a skleněné dveře do sprchy, celoskleněné zábradlí, markýzy a terčové fasády a skleněný nábytek na zakázku.


Skleněné dveře a stěny

V našem výrobním programu naleznete kompletní sortiment skleněných stěn a dveří. Celoskleněné typové dveře do klasických i obložkových zárubní, skleněné vnitřní dveře a stěny, nestandardní řešení dveří a stěn s bodovým uchycením a posuvné a skládací skleněné dveře a stěny, to je naše nabídka pro Váš interiér.
Jsme otevření inovacím - vyvíjíme a hledáme pro Vás nová řešení. Proto Vám můžeme představit TouchLock zamykací podlahová madla pro skleněné dveře, FingerSafe systém bezpečnostního provedení otvíravých dveří skleněných dveří a řadu dalších moderních přístupů.

:: Skleněné vnitřní dveře

Nabízíme skleněné vnitřní dveře do typových zárubní (klasických i obložkových), dále dveře do vlastních zárubní z hliníku a dveře pro osazení do zděné, ocelové či dřevěné konstrukce bez zárubní. Samozřejmostí je možnost kombinovat skleněné dveře a pevné díly do dělících skleněných stěn. Variabilita řešení a použití skleněných dveří a stěn je velká. Téměř každý návrh má své řešení.

:: Skleněné posuvné dveře

V sortimentu máme nyní 12 systémů posuvných skleněných dveří. O výběru systému rozhodujete Vy. Můžete zvolit systém neviditelného uchycení skrytého v podhledu, skleněné dveře s elegantní krycí hliníkovou lištou anebo tyčové uchycení posuvných skleněných dveří. Nebojte se rozvinout svou představivost a technické řešení Vašich dveří nechte na nás.

:: Skládací skleněné dveře a stěny

Máme řešení pro rozsáhlé skleněné stěny, které slouží po většinu času jako prosklená dělící stěna či výloha, kterou je nutné občas úplně otevřít. A máme tato řešení dvě. Skleněné skládací dveře tzv. harmonikové, kdy se křídla skládají do strany vždy najednou a posuvně-otočné skleněné dveře s parkovištěm, u kterým jezdí každé křídlo samostatně do předem určené polohy. Snadná aplikace, transparentní řešení, elegantní vzhled, vzdušný interiér, oddělené a spojené prostory zároveň, to jsou hlavní přednosti našich skládacích skleněných dveře a stěn.