Skleněné dveře, skleněné posuvné dveře, skleněné skládací dveře, skleněné sprchové kouty a skleněné dveře do sprchy, celoskleněné zábradlí, markýzy a terčové fasády a skleněný nábytek na zakázku.


Skleněné dělící stěny, ochrana před větrem a hlukem a oplocení apod.

Sklo jako dělící stěna na bakóně či zahradě, sklo jako součást oplocení, sklo jako prvek chránící před větrem či hlukem, sklo jako přestavitelný paravan do exteriéru i interiéru. To vše Vám nabízíme, jako součást standardní i zakázkové výroby. Zkuste nám sdělit svou představu a my pro Vás připravíme návrh včetně statického výpočtu a projektu, případně včetně zajištění stavebního povolení. To jsou naše komplexní služby.

:: Závětrné stěny vstupů, balkónové dělící stěny

Variabilní použití jednoduchého systému bodového a lištového uchycení a jednoduchých skel pro stěny chránící vstupní prostor před větrem, stejně jako pro balkónové dělící stěny, paravany na hranici pozemku apod. Systém je omezen šířkou do max. 1200mm od nosné konstrukce stavby, ale při doplnění vhodných konstrukčních prvků lze použít i na větší aplikace včetně protihlukových stěn a plotů.


:: Oddělení předzahrádek, teras, protihlukové stěny

Kompaktní řešení pevných nebo přenosných skleněných dělících příček pro oddělení prostoru restauračních předzahrádek či soukromých teras se zajímavými účinky protihlukové ochrany (u aplikací výšky nad 1800mm). Uchycení skel lze kombinovat s libovolnou nosnou konstrukcí od dřeva, přes hliník po nerez ocel a další. Pevné i přenosné aplikace jsou navrhovány individuálně.