Skleněné dveře, skleněné posuvné dveře, skleněné skládací dveře, skleněné sprchové kouty a skleněné dveře do sprchy, celoskleněné zábradlí, markýzy a terčové fasády a skleněný nábytek na zakázku.


Skleněné zábradlí

Kompletní nabídka skleněného zábradlí. Pro vnitřní i venkovní použití. Skleněné zábradlí na schodiště, balkón, terasu, mostek či pavlač. Se sloupky i bez nich. Speciální celoskleněné zábradlí se spodním uchycením nebo skleněné zábradlí pro Vaše balkónové dveře a jiné. Nabízíme kompletní sortiment.

:: Vetknuté skleněné zábradlí

Samostatná skleněná deska jakoby vetknutá do podlahy bez viditelného uchycení. To je exkluzivní transparentní řešení. Spodní hliníkový kotevní profil je skryt v podlaze a Vy z něj vidíte pouze malé hrany, vše ostatní je přikryto. Přesto technické řešení zábradlí umožňuje snadnou výměnu skleněných tabulí. Vhodné zejména jako zábradlí na balkón či terasu.

:: Skleněné zábradlí s viditelným spodním uchycením

Pro místa, kde nelze spodní uchycení zábradlí skrýt do stavební konstrukce a přesto je žádoucí použít maximálně transparentní řešení nabízíme zábradlí s viditelným systémem spodního uchycení. Je možné použít systém částečného nebo průběžného lištového uchycení, variant je více a záleží jen na Vás, kterou si pro své zábradlí vyberete Vy. Výrobek se opět používá jako zábradlí na balkón nebo na terasu.

:: Skleněné zábradlí s terčovým uchycením

Tam, kde je možné realizovat skleněnou desku zábradlí před stavební konstrukcí je vhodné použít terčové uchycení skel. Zejména zábradlí na schodiště a na balkóny takové řešení umožňuje. Subtilní nerezové terče, které kotví skleněné desky zábradlí přímo do konstrukce patří mezi nejčastěji používaná řešení.

:: Skleněné zábradlí balkónových dveří

Představte si to. Máte elegantní francouzská okna ve druhém podlaží a jejich vzhled je narušen ocelovým nebo dokonce dřevěným zábradlím. Něco takového pokazí dojem z celého domu. Naštěstí existuje řešení. Čisté linie Vašeho domu zachová naše elegantní zábradlí uchycené do rámu okna či fasády na lišty v barvě oken nebo terče, vhodné i jako zábradlí na menší balkón nebo lodžii.

:: Skleněné zábradlí se sloupky

Preferujete řešení se sloupky? I zde se nabízí velké množství variant. Sloupky ze dřeva, nerezové oceli či hliníku, uchycení skel na terče, příponky či lišty, zábradlí s madlem či bez madla anebo kombinace s nerezovými lanky. Zábradlí je architektonický prvek jako každý jiný a my věříme, že si u nás dokážete vybrat. Použitelné pro všechny aplikace, zábradlí na schodiště, balkon i terasu.

:: Skleněné zábradlí na rámovou konstrukci

Máte již provedenou rámovou konstrukci zábradlí a chcete osadit skleněné výplně? Ani to není problém. Nabízíme hned několik řešení od bodového uchycení, přes příponky až po lištové usazení skel zábradlí. Jednotlivé varianty se liší vzhledem a cenou, přesto, všechny jsou vyhovující na schodiště, na balkon či na terasu a všechny jsou elegantní a zkrášlí Váš dům.