Skleněné dveře, skleněné posuvné dveře, skleněné skládací dveře, skleněné sprchové kouty a skleněné dveře do sprchy, celoskleněné zábradlí, markýzy a terčové fasády a skleněný nábytek na zakázku.


Sklo před krb, krbové sklo a zástěny

Pokud máte doma krb nebo krbová kamna a současně dřevěnou podlahu musíte dle normy hledat řešení jak podlahu ochránit před pádem žhavého uhlíku. My pro Vás takové řešení máme, sklo před krb na podlahu anebo krbové sklo jako zástěnu. Vše na míru z ohnivzdorného čiré, mléčného, kouřového nebo jinak barevného skla.

:: Sklo před krb

Klasické sklo před krb či krbová kamna. V provedení čiré, mléčném, kouřovém nebo z libovolného jiného skla. Všechna provedení jsou z ohnivzdorného kaleného skla s broušenou či sámovanou hranou. Nabízíme skla před krb šitá na míru Vašemu interiéru, atypické rozměry, výřezy, zářezy, oblouky a jiné. Nic z toho není pro nás problém.

:: Krbové sklo jako zástěna

Pokud máte otevřený krb uvítáte jistě lehkou transparentní zástěnu z krbového skla. Opět je použito ohnivzdorné sklo, obvykle v čirém provedení, ale neexistuje omezení pro použití barevných skel. Zástěny vyrábíme na míru po zaměření a dohodě s klientem.

:: Skleněné stojany na dřevo

Skladujete u svého krbu dřevo, chcete na něj vidět, ale nechcete, aby volně leželo v místnosti. Máme pro Vás řešení. Box na dřevo z ohnivzdorného skla, box můžete postavit poblíž krbu a žár ho nezničí. Sklo je současně kalené bezpečnostní. Boxy jsou opět vyráběny na zakázku v libovolných rozměrech.