Skleněné dveře, skleněné posuvné dveře, skleněné skládací dveře, skleněné sprchové kouty a skleněné dveře do sprchy, celoskleněné zábradlí, markýzy a terčové fasády a skleněný nábytek na zakázku.


Sprchové kouty a vanové zástěny

Jen málokdo si dnes umí představit moderní koupelnu bez sprchového koutu? A když se jedná o moderní koupelnu, je jistě vhodné uvažovat o sprchovém koutu mimo dimenze prostých typových plastových boxů ze stavebnin či hobbymarketů a omezovat se tak v architektonickém a estetickém výrazu vlastní koupelny. S našimi sprchovými kouty to není nutné.
Skleněný sprchový kout od nás umožnuje jako řešení klasická, tak především atypická. Sprchový kout se tak stává samostatným architektonickým prvkem s unikátním vzhledem, kterému zůstávají také veškeré praktické funkce. Proto se nebraňte možnosti si plánovat vše co chcete. Můžete kombinovat posuvné, otvíravé a pevné skleněné díly. Můžete vybírat všechny typy skel, od čirých přes ornamentální a pískované až po barevné.
Plánujte si vše co Vás napadne a my to pro Vás vyrobíme. Možností je nespočetně a proto jsme připravili služby koupelnového architekta, který vytvoří ideální sprchový kout vhodný zrovna pro Vaši koupelnu. Pokud si následně zakoupíte sprchový kout u nás, bude Vám cena za návrh architekta odečtena z ceny sprchové koutu.

:: Skleněné sprchové boxy

Samostatně stojící sprchové boxy libovolných rozměrů v kombinaci pevných, otvíravých a posuvných dílů. To je nosný produkt programu sprchový koutů. Volte rozmanitá řešení od jednoduchého půdorysu tvaru L, přes U až po složité samostatně stojící konstrukce sprchových boxů.

:: Skleněné dveře pro sprchy

Nechcete kompletně prosklený sprchový kout a přesto chcete sprchu. Zděné sprchové kouty jsou vhodným řešením právě pro Vás. Do libovolné zděné konstrukce osadíme skleněné dveře do sprchy, typové i zhotovené na míru. Otočné či posuvné, čiré, matné, barevné. Nebo třeba dveře do sprchy v kombinaci s pevnými díly.

:: Skleněné vanové zástěny

Nemáte již v koupelně místo pro skleněný sprchový kout a přesto se chcete sprchovat? Pokud současně nechcete po každém sprchování vytírat celou koupelnu či vysvětlovat sousedům, proč jste je znovu vyplavili, pak je tu řešení pro Vás - skleněné vanové zástěny. Vanové zástěny realizujeme v provedení pevném, otvíravém nebo skládacím a znovu s možností volby libovolné skleněné výplně.