Skleněné dveře, skleněné posuvné dveře, skleněné skládací dveře, skleněné sprchové kouty a skleněné dveře do sprchy, celoskleněné zábradlí, markýzy a terčové fasády a skleněný nábytek na zakázku.


Hliníkové pergoly pro zastřešení terasy

Terasa - nedílná součást každého domu, spojující zahradu s obytným prostorem. A řada z nás si chce pobyt na terase prodloužit i mimo slunné a teplé dny, proto volíme pergoly - terasová zastřešení. Nejčastějším materiál pro stavbu zastřešení terasy je dřevo. To je však také materiálem nejnáročnějším na údržbu a tak rozumný investor hledá alternativní řešení a tím jsou hliníková či nerezová zastřešení terasy.
Hliníkové pergoly určené pro zastřešení terasy mají nespornou řadu výhod. Jedná se prakticky o bezúdržbové řešení s neomezenou životností. Díky kvalitnímu návrhu profilů lze docílit subtilních konstrukcí, do Vašeho domu se tak dostane více světla. Hliníkové pergoly jsou vysoce stabilní a proto mohou být zaskleny skleněnými deskami i polykarbonátem a konečně, povrchové úpravy jsou provedeny z vypalovaných práškových barev a celkový vzhled hliníkové pergoly (zastřešení terasy) je skutečným architektonickým činitelem, který, díky nadčasovému designu, dokáže přirozeně okrášlit každou stavbu. Pro větší rozpony používáme kombinaci s nerezovými prvky příp. s terčovým uchycením skel. Vaše hliníková pergola resp. zastřešení terasy pak dostává nový rozměr, samonosná konstrukce umožňuje maximální využití volného prostoru.